Projeler


Can Dostum

Can Dostum Projesi, dezavantajlı güzel yüreklerle birlikte olmak, yüzlerinin gülmesini, kalplerinin ısınmasını sağlamak ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla 4 yıldır yürürlükte olan bir projedir. Bu projeye destek olup onların dezavantajlarını avantaja çevirmek için siz de projeye destek verebilirsiniz.


Gülen Kutulardan Gülen Çocuklara

Gülen kutulardan gülen çocuklara dedik ve kolları sıvadık!

“Gülen Kutulardan Gülen Çocuklara” dedik ve Lösemili çocukların yüzünde birer gülümseme olmak için yola çıktık. Lösemili çocukların hem gelişimlerine katkı sağlayacak hem de keyifli vakit geçirmelerine vesile olacak materyallerden oluşan kutular hazırlayarak onları mutlu edebilmek amacıyla oluşturulmuştur. Kutuların içeriği kırtasiye ürünlerini ve birkaç minik hediyeyi barındırmaktadır. Kutularımızın dağıtımı Adana ve İzmir şubelerimize ulaştırılarak sağlanmış ayrıca şubelerde dezenfekte edilmiştir.
Adana ve İzmir’de bulunan LÖSEV şubelerinin yanında bulunmak bizler için mutluluk vericiydi. Minik dostlarımızın bizi her zaman yanlarında hissedebilmeleri için de onlara özel tasarımlı Upöy rozetleri ve Upöy imzalı minik hatıra kartları da gönderdik.


Sen De Bir Meşale Yak

PDR öğrencileri ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolileri hazırlıyor !

Projemiz kapsamında yardımlaşma kültürünü canlandırabilmek, dayanışmayı sağlayabilmek yani bayramı bayramı gibi yaşatabilmek için ülkemizin farklı illerindeki yardıma muhtaç ailelerimize, yardım kolisi oluşturup teslim ediyoruz ve yardımlaşmanın verdiği mutluluğu onlarla hep birlikte yaşıyoruz.


Kardeş Topluluk Etkinliği

Upöylü topluluk ve klüpler bir araya geliyor !

Bu etkinlik ile topluluklar arası etkileşim sağlanarak, üniversitelerin birbirini tanımasına fırsat veriliyor. Alan öğrencilerinin bir arada olması kardeşliğin ve birlikteliğin bir göstergesi oluyor. Tanışma oyunları, akademik etkinlikler ve şehir gezileriyle yolculuk devam ediyor.